בחירת קלנועית יד 2 בגיל השלישי

בחירת קלנועית יד 2 בגיל השלישי

מרגישים שלעשות פעילות פיזית הפך להיות מעט מאתגר יותר מאשר בעבר? עם הגיל הסיבולת שלנו יורדת ולאט לאט גם הפעילויות השגרתיות של יומיום הופכות להיות מורכבות לנו יותר.

אם התמזל מזלכם ואתם גרים בבניין עם מעלית, ככל הנראה תרגישו ממש אסירי תודה על העניין בשלב זה, אבל מה עם פעילויות אחרות, דוגמת הליכה לסופר או מפגש של החוג שלכם במתנ"ס השכונתי? פה כבר כדאי להתחיל לחשוב על כלים אחרים שיכולים לעזור לכם ולהקל עליכם. קלנועית מתקפלת יכולה להיות הפתרון המדויק בשבילכם.

קלנועית חשמלית

בטוחים שכבר יצא לכם לראות קלנועית חשמלית לא פעם ולא פעמיים ברחובות של השכונה בה אתם גרים. בכל זאת, נסביר שמדובר ברכב תפעולי קטן, שעובד על חשמל, לפיכך אין הוא מצריך רישיון נהיגה וגם לא איזושהי מיומנות יוצאת דופן על מנת לתפעל אותו.
קלנועית חשמלית יכולה להיות מיועדת לאדם אחד, לזוג או אפילו ליותר, במקרה זה אנחנו כבר מתקרבים לרכבי גולף המוכרים.

היתרונות

תפעול פשוט –  זהו יתרון מספר אחד של קלנועית חשמלית באשר היא. כל מה שצריך זה לדעת לכוון את ההגה ולשלוט בבלימה.
הגדלים –  כאמור, קלנועית יכולה להיות מיועדת לאדם אחד, יכולה להיות מיועדת לזוג והכל בהתאם לצורך האישי שלכם.

קלנועית מתקפלת

כן כן, אל תופתעו. קלנועית מתקפלת זו לא המצאה. למה צריך קלנועית מתקפלת, אתם שואלים? ובכן, אם ברצונכם לצאת לטיול ולקחת איתכם קלנועית, על מנת להקל עליכם במסלולי הליכה ביעדכם, מדובר בפתרון נהדר וקל. כל מה שנותר לכם זה לקפל את הקלנועית שלכם, להכניסה לתא מטען ואתם מוכנים לצאת לטיול ברחבי הארץ.

קלנועית יד 2

הידעתם שלא חייב לרכוש קלנועית חדשה דנדשה, הישר מהחברה? אז עכשיו אתם יודעים. קלנועית חדשה, ככל שתהיה גדולה יותר וככל שיהיו בה יותר פונקציות מובנות (דוגמת סוכך), לא תהיה זולה במיוחד. במידה ואתם רוצים להוריד את העלויות, מומלץ לשקול רכישה של קלנועית יד 2.

כללים לבחירת קלנועית

להגדיר את הצרכים האישיים שלכם

למה אתם צריכים קלנועית – קניות, נסיעות בתוך השכונה ואולי בכלל לצורכי עבודה. בנוסף, חשוב גם להגדיר את טווח נסיעה היומי שלכם.

הגדירו את הפונקציות הנחוצות לכם

שומרים שבת? יש קלנועית עם פונקציה של שעון שבת. מתכוונים לנסוע בגשם? אתם בהחלט זקוקים לגגון מובנה. צריכים הרבה מקום לקניות מהשוק? תחפשו קלנועית עם אקסטרה מקום אחסון.

נסיעת מבחן

קלנועית צריכה להיות נוחה לכם. בשביל לגלות כמה היא נוחה לכם – קחו קלנועית לנסיעת מבחן. מרגישים שהשליטה בה מעט קשה לכם? הישיבה לא נוחה? לא מרגישים שהיא מספיק בטיחותית? תחפשו אחת אחרת. עכשיו, כאשר אתם מצויידים בכל המידע הרלוונטי, תוכלו לעשות בחירה נכונה.

מאמרים נוספים בתחום:

מהו חוק דיור מוגן

המטרה של חוק הדיור המוגן היא להגדיר מהו בכלל דיור מוגן, מי רשאי להפעיל אותו ומה תחומי האחריות והפיקוח של משרד הרווחה. במאמר הבא ניכנס

קרא עוד »

אנו זמינים בכל זמן לשאלות שלכם Dorot@GilHazahav.co.il

אנו ארגון "דורות" מאמינים במתן שירותים לקהילת גיל הזהב.

דילוג לתוכן